פרופיל המשרד

על המשרד

משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין

בעלת ומנהלת המשרד, עו”ד חיה לזר נוטקין עוסקת בתחום עריכת הדין מעל 14 שנים ויש לה ניסיון רב, ידע ומקצועיות. בנוסף עו”ד לזר נוטקין הינה בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, מגשרת מוסמכת ועם ניסיון של מאוד גישורים וחברת קיבוץ נען.

צוות המשרד כולל את:

  • עו”ד חיה לזר נוטקין
  • עו”ד יפעת רבינוביץ-דורי
  • טרום מתמחה הגב’ עדי רוזן
  • מנהלת המשרד הגב’ טל נחום

צוות המשרד מאמין כי הצלחת תיק משפטי מתחיל בהתאמת אסטרטגיה נכונה לכל לקוח ולקוח, הקפדה על פרטים קטנים כגדולים ושמירה על קשר טוב ואישי מול הלקוח יחד עם מקצועיות. משכך ואף שהמשרד מונה מספר עובדים, עו”ד חיה לזר נוטקין היא זו שמלווה את התיקים, את הלקוח ובונה את הטקטיקה הנכונה להצלחת התיק.

המשרד מתמקד בתחום דיני עבודה, כמו כן מעניק המשרד ייעוץ משפטי שוטף לחברות, לרבות ניהול וליווי תיקים הקשורים לתביעות מעבידים או עובדים לשכר עבודה, תביעה להחזרת עובדים למקום עבודתם, פגיעה בזכויות של נשים בהריון, איסור תחרות והסכמי סודיות, פיצויי פיטורים, הלנת שכר, פנסיה והסכמים קיבוציים, היתר לפיטורי עובדת בהיריון / טיפולי פוריות, היתר לפיטורי עובד לאחר או במהלך שירות מילואים, הפרת הסכם וכולי.

המשרד מעניק שירותים גם בתחום המקרקעין והחוזים לרבות עריכת הסכמי מכר – רכישה / מכירה של דירה (יד שנייה או יד ראשונה מקבלן), הסכמי שכירות וכל הקשור למקרקעין לרבות תביעות לפירוק שיתוף, תביעות להצהרה על בעלות במקרקעין, לרבות תביעות אצל המפקח על הבתים המשותפים (מפקח על רישום המקרקעין) הקשורות לוועד הבית וניהול הנציגות מול הדיירים.

ניתן לפנות למשרדנו שממוקם בפארק המדע רחובות באמצעות האימייל [email protected]

או הטלפון 08-9453604

 

אודות עו”ד חיה נוטקין לזר

  • עורכת דין חיה לזר נוטקיןעו”ד חיה לזר – נוטקין בעלת המשרד הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ובוגרת תואר שני במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת בר-אילן.
  • בעלת הסמכה כמגשרת ועם ניסיון של מאות גישורים.
  • נוהגת לעבור השתלמויות כדי להתעדכן ולהיות עם “יד על הדופק” ולמרות היותה בעלת ניסיון של 14 שנה. בין היתר בעלת הכשרה בקורסי גישור משפחתי, מיסוי מקרקעין ונדל”ן, דיני עבודה מטעם מכון ההשתלמויות של לשכת עוה”ד (לימודי תעודה).
  • משרד עורכי הדין ממוקם בעיר רחובות אך מלווה תיקים בכל רחבי הארץ.